PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836440}

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doctor Strange in the Multiverse of Madness
6,7 65 081
ocen
6,7 10 1 65081
5,7 36
ocen krytyków
Doktor Strange w multiwersum obłędu
powrót do forum filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Wciskanie na siłę lesbijek. Widzę, że Disney uczy się od Netflixa. Źle to wróży Disney+.

NormalnyCzlowiekPolak

Masz całkowitą rację. Bardzo nie podobało mi się wciśnięcie sceny, w której Disney pokazał, że musi od razu zabić wszystko co homoseksualne

ocenił(a) film na 1
Joni99

Co? Przecież Disney podlizuje się homoseksualistom cały czas, coraz więcej lewackiej edukacji seksualnej wciska do filmów dla dzieci, żeby indoktrynować je od dzieciństwa. Witamy w świecie Orwella. Czas się obudzić.

NormalnyCzlowiekPolak

Takie politycznie poprawne badziewie pod oglądaczy TVN-u i wyborców tej całej Sheuring-Wielgus.

ocenił(a) film na 8
NormalnyCzlowiekPolak

Zdajesz sobie sprawę z tego że jest to zaczerpnięte z komiksu a nie wciśnięte na siłę przez twórców filmu?

ocenił(a) film na 2
KKSJES

Radzę nie karmić trolla. Wszystkie komentarze i oceny ma takie.

Dwie matki to nawet nie jest problem, jest dużo, dużo innych rzeczy w fabule które kuleja, ale zawsze się znajdą jacyś ludzie co będą na LGBT narzekać.

ocenił(a) film na 1
Arko777

Tak, mam dość poprawności politycznej i z nią walczę. Jeżeli to jest trollowanie to chyba cały świat to trolle, bo wszyscy mają po uszy poprawności politycznej i tego, że nie można już robić filmu bez gejów, murzynów, kobiet, czy muzułmanów. Zresztą ty też dałeś negatywną ocenę, więc zgadzasz się, że film jest zły i to ty trollujesz na siłę kłócąc się z tymi, którzy się zgadzają. No chyba, że jesteś lewakiem i dałeś 3/10, bo było za mało homoseksualizmu dla ciebie.

ocenił(a) film na 2
NormalnyCzlowiekPolak

Film jest zły bo fabuła to nonsens, akcje które podejmują bohaterowie to nonsens, system mocy jest zwalony po całości bo nikt nie jest na tyle inteligentny aby używać swoich mocy tak jak należy. Przemyślałem to jeszcze bardziej i ostatecznie siadłem na 2/10 bo poza efektami ten film nie ma kompletnie nic co miałoby jakikolwiek ułamek sensu.

Jeżeli dla ciebie największym problemem w tym filmie od którego aż kipi od niekompetentnego scenariusza są dwie lesbijki to nie wiem co powiedzieć... Bardziej bym się czepiał tego, że Strange jest praktycznie idiotą w swoim własnym filmie, z którego wszyscy się śmieją, wypominają mu najgorsze rzeczy i wyzywają od najgorszych kiedy to dosłownie 3 wersje Stevena w tym filmie to były najbardziej heroiczne postacie. Zamiast tego mamy Wandę - psychopatkę, mordercę, nadzorcę niewolników (Wandavision), której zbrodnie są zamiatane pod dywan bo jest smutna i chce dzieci bo obecnie mamy M-SHE-U, gdzie to kobiety są takie mega super a faceci są mega useless i rąbani na każdym kroku.

Jeżeli myślisz, że każdy ocenia filmy przez pryzmat tego ile jest w nim mniejszości etnicznych i seksualnych to się grubo mylisz. Nie jesteśmy podobni tylko dlatego, że słabo oceniłem ten film bo mnie zależy najbardziej na dobrej historii. Idziesz w dokładnie taką samą stronę jak skrajna lewica tylko z drugiej strony co jest jednak smutne.

No i złapałem się na bait, możesz już przestać udawać. Nikt o zdrowych zmysłach nie daję filmom 1 bo został ztriggerowany przez płeć, rasę albo orientację seksualną.

ocenił(a) film na 5
NormalnyCzlowiekPolak

Walczysz z wiatrakami i próbujesz zawracać rzekę kijem. Świat się zmienia, nic z tym nie zrobisz :).

ocenił(a) film na 1
Mlodzik91

To samo mówili Niemcy Polakom w 1939 i ich pokonaliśmy. Tęczową okupację też pokonamy. Wystarczy, że ludzie zaczną mówić głośno o tym, że mają dość poprawności politycznej i tyranii Murzynów.

ocenił(a) film na 1
KKSJES

W takim razie komiks też jest poprawny politycznie.

ocenił(a) film na 7
NormalnyCzlowiekPolak

Nie rozumiesz że ona była lesbijką w komiksach?

ocenił(a) film na 6
KKSJES

Właśnie byłem ciekawy czy to inwencja disney'a czy faktycznie w komiksie pojawił się wątek dwóch matek. Nie znam tych komiksów czy ktoś z nimi zaznajomiony mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć proszę?

ocenił(a) film na 7
NormalnyCzlowiekPolak

XDDDDDDDDDDD
SERIO NIE MOGĘ
Mordo, jakby X D D D Co złego w tym ze typiara akurat miała dwie matki? Homoseksualne pary wychowują dzieci, wiec powinno się to traktować jako normalne zjawisko kur*a w filmie zwlaszcza w tym, bo nie widać tam nic co by miało być na sile wciśnięte, po prostu homoseksualna para mająca dziecko - wow ale wciśnięte na sile matko!!!!! 
Siedzisz i dostajesz ogromnego bólu dupska bo zobaczyłeś na chwile na ekranie lesbijki ://///
Rozumiem ze teraz w każdym filmie jaki zostanie wypuszczony wątek lgbt jest na sile? Jesteś typowa po prostu głupia jednostka co przejmie jakiś pogląd i sra nim na zawsze już wszędzie.
Na sile wciśnięty to Ty jesteś tutaj

ocenił(a) film na 3
Psajkoo

To że nie można mieć dwóch matek. Co najwyżej druga to ciotka nomen omen. Od zawsze dzieci wychowywane tylko przez kobiety (np. matkę z ciotkami) miały problemy psychiczne i dość zwichrowane widzenie świata.

ocenił(a) film na 1
Psajkoo

Homoseksualne pary wychowują dzieci tylko na lewackim zachodzie. Żyjemy w czasach kryzysu cywilizacji łacińskiej i prawdopodobnie za 10 lat normą będzie, że na zachodzie wszyscy będą chorzy psychicznie i ciągle ktoś będzie się wysadzał w pociągach, a tylko w Polsce będzie normalnie i bezpieczne, jesli nie dopuścimy do tego, żeby wygrała POprawność POlityczna. Jak nie kohasz Polski to możesz się wynosić do Holandii już dziś!

NormalnyCzlowiekPolak

Jesteś chory psychicznie i powinieneś się jak najszybciej zutylizować.

ocenił(a) film na 7
NormalnyCzlowiekPolak

I że na takich ludzi jak ty idą podatki ludzi uczciwie pracujących. Jak dla mnie takie osoby jak ty powinny otrzymać lot w jedną stronę do takiego Burkina Faso czy Somali (mam nadzieje że skończyłeś chociaż pierwsze 5 klas podstawówki i znasz takie państwa). Tam nikt nie będzie wysadzał pociągów, Pzdr dla kumatych XD

NormalnyCzlowiekPolak

Ale ty jesteś mądry! Łał! I jaki dzielny! Tak każdego dnia walczyć z poprawnością polityczną. Jak John Rambo jak Commando!
Ciekawe czy już przeszła ci sraczka wywołana przez dwie lesbijki w filmie rozrywkowym.
Ale nie poddawaj się, walcz jak wilk wyklęty.
Co za debil...

ocenił(a) film na 6
PanKotlecik

Pewnie do dzisiaj płacze po nocach zdruzgotany

ocenił(a) film na 1
PanKotlecik

Jesteś zmanipulowany umysłowo przez polityczną lewicę. Nie ma dla ciebie ratunku. Jakby jutro postanowili, że wszyscy w marvelu będą tylko czarni to też broniłbyś ich decyji, bo OCH WOKIZM! MUSIMY BYĆ WOKISTAMI! LALALALA!

NormalnyCzlowiekPolak

Bąbelku, dzięki za wspaniały post. Poprawiłeś mi humor. Trudno mi uwierzyć, że taki skończony debil jak ty potrafi pisać.

ocenił(a) film na 1
PanKotlecik

I proszę, lewakowi skończyły się argumenty, więc zaczyna obrażać. Fajnie, że tak walczycie z mową nienawiści, a sami nietolerujecie patriotyzmu i atakujecie go mową nienawiści. Lewacka hipokryzja. Dlatego wasza ideologia jest gówno warta!

NormalnyCzlowiekPolak

Stwierdzam fakty, nie obrażam. Jesteś tylko małym, wystraszonym głupcem. Jeśli tacy jak tu mają być wyznacznikiem patriotów, to marnie widzę przyszłość Polski. Nie rozmnażaj się, zrób to dla ludzkości.

NormalnyCzlowiekPolak

Jak mam zły dzień czytam twoje komentarze i nie czuje się idiotom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones