PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32737}

Potężne Kaczory

The Mighty Ducks
6,4 7 347
ocen
6,4 10 1 7347
6,2 6
ocen krytyków
Potężne Kaczory
powrót do forum filmu Potężne Kaczory

Aż się łezka w oku zakręciła, i to nie raz. Wspaniały film, w którym jest wszystko to, co kochaliśmy w wieku 10 lat ; ) Rywalizacja, i towarzysząca jej wspaniała zabawa. Może hokej nigdy nie miał takiej popularności jak piłka nożna czy koszykówka, lecz zimowa aura sprawia, że nie sposób nie poczuć tego cudownego klimatu. Mało jest takich filmów. To bodajże najpopularniejsza rola Esteveza. Popraw mnie, jeżeli się mylę;)

ocenił(a) film na 8
Cuccureddu

ech...wspomnienia.....

frantic84

zawsze w sobote ogladalem ten film a w niedziele nad zalew na łyżwy:) frajda niesamowita!!

ocenił(a) film na 9
Cuccureddu

"Potężne Kaczory", to również mój film dzieciństwa. Do tej pory myslę, że była w nim jakaś magia :)

ocenił(a) film na 7
panny_lane

Dziś jestem już stara a raz na jakiś czas wracam do wspomnień dzieciństwa :) Dzięki Mighty Ducks pokochałam Joshue Jacksona jako mała dziewczynka ( kiedy on byl małym chłopcem:P ) Dziś już dorosła uwielbiam go nadal i szanuje jako aktora:) EH.. to były fajne czasy....

Cuccureddu

Zgadzam się w pełni z autorem posta, genialny film nie robią już takich filmów teraz na siłę wkładają nam do głów zasady moralne przykład "sherk 5" pod tytułem rodzina jest ważna. Ale walić to stare filmy Kaczki RuleZ :)

Cuccureddu

O tak, kawał mojego dzieciństwa. Nie zliczę ile razy oglądałem ten film na vhs'ach. Mimo że nigdy nie było mi dane jeździć na łyżwach, rolkach nartach itp to chyba ciągnęło przez to do tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones