PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839217}

Skandal w hrabstwie Yuba

Breaking News In Yuba County
6,0 1 513
ocen
6,0 10 1 1513
Skandal w hrabstwie Yuba
powrót do forum filmu Skandal w hrabstwie Yuba

Spokojnie można zobaczyć - całkiem fajna i udana komedia kryminalna - lubię takie klimaty.Niezła intryga - jak to w tego typu filmach bywa wszystko miało pójść gładko,ale nie poszło i się skomplikowało.Jest w tym filmie cała galeria wyrazistych typków i postaci,jest świetna żeńska obsada i jest niezły humor - można się kilka razy szczerze uśmiechnąć.Polecam.

ocenił(a) film na 7
kleju30

A ja, jeszcze jedną, dokładam gwiazdeczkę 7/10!!!

ocenił(a) film na 8
kleju30

Film ktory nie zostanie doceniony przez przecietnego ogladacza, bo jest zwyczajnie niesztampowy i wymyka sie konwencjom. Mnie najbardziej podoba sie motyw jakze dzis na czasie parcia na szklo za wszelka cene - chec bycia zaakceptowanym ktora determinuje szczescie w zyciu. Sztuczne martwe relacje ktore utrzymuje sie calymi dzisiecioleciami bo jest tak wygodnie. Niezle motywy tez gangsterskie - zeby dzis byc mafiozem nie trzeba byc karkiem z armia zolnierzy. Ironia do bolu - determinacja matki i zony zeby jednak byc zyc i spelnic swoje szczescie osobiste. A do tego naprawde niezle watki drugoplanowe chocby kochanki naprawde przekomiczny i to zaskoczenie w oczach gdy do niej dociera ze jednak umrze .......

ocenił(a) film na 3
kleju30

Co tak rozbawiło kleju30? Jak mordowali dziewczynę czy jak katowali chłopaka, a może jak znęcali się nad wieloma innymi osobami?

ocenił(a) film na 6
ewcud2

Luzik - przecież to jest komedia kryminalna,a nie dramat Kieślowskiego.Ja lubię taki czarny humor na ekranie.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Taaa...
Każden jeden lubi jak murzyna na filmie zaszczelom!
Bo to jest taki czarny humor.
Też to uwielbiam!
A ty pani w łokularach co tu wsadziła kijek miendzy szprychy, to ja też mówię NIE!
Bo żodyn cud z tej ewy nie jest.
Ani pierwszy, ani drugi, ani żodyn...

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Hahahaha - Kotlet kolego jesteś mistrzem - co Ty jarasz,że piszesz takie zaj....ste komentarze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones