Juliette LewisI

Juliette Lake Lewis

7,5
18 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Lewis
Dies__Irae

Obejrzyj "Urodzonych morderców", tam nie gra słodkiej idiotki :)

goralzwr

w "co gryzie gilberta grape'a" również nie gra idiotki ,a tak w ogóle to jest dobra aktorka. w "urodzonych mordercach"świetnie zagrała.A i jeszcze w "od zmierzchu do świtu"spoko.

Dies__Irae

Rozwalają mnie takie posty... Obejrzyj (jak już wspomniano wyżej) "Urodzonych morderców", "Co gryzie Gilberta Grape'a "... i "Some girl" albo " 4 piętro" - jak można nie widząc jednych z ważniejszych filmów, w których grała Lewis pisać takie rzeczy?
Słyszałam, że świetnie też wypadła w "Niebezpiecznym mieście" jednak jeszcze nei dane mi było obejrzeć...

Redrum

Ja również czytałem ze w Niebezpiecznym mieście świetnie zagrała,w ogóle Juliette jest dobra aktorka w latach 90 miała wiele świetnych filmów i ról.

użytkownik usunięty
cheandler1111

No nie wiem, czy Mallory Knox była słodką idiotką...

Dies__Irae

mało co grała takie idiotki , a to dlatego , że i odbiorcy i twórcy scenariuszy wiedzą , że taka drapieżna kobieta ni chuja nie pasuje do takich akcji. To ostra jak żyleta typiara :)

Jamey

Nie no Mallory Knox nie była słodką idiotką...tylko chorą socjopatką, czyli też nie grała normalnej postaci, właśnie pytam jeszcze raz gdzie gra nomalną osobę

Neuromer

w co gryzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones