Juliette LewisI

Juliette Lake Lewis

7,5
18 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Lewis

Od jakiegos czasu oglądając jej stare jak i nowe filmy wpadam ciągle na jej role,gdzie co
chwile jest "łatwa" albo psychiczna.Rozumiem że uroda albo brak talentu nie pozwala jej na
inne role.Ciekawe czy w życiu prywatnym tez jest taka?

nirvanka99

Nie wiem w jakich zatem filmach ją widziałaś... przeciez klasyka to "Natural born killers" i "od zmierzchu do świtu" - dwa rewelacyjne filmy w których Lewis miała szczęście i okazję grać.

ziemko_2

Widziałem ja tutaj w rolach dziwek, chorych psychicznie i narkomanek
Urodzeni mordercy
Przetrwać w Nowym Jorku
Przylądek strachu
Za młoda na śmierć

weeman86

Dla odmiany polecam Mężowie i żony Allena - tam grała początkującą pisarkę

nirvanka99

Reszta aktorek jakie znasz,grają tylko zakonnice?Nawet pod prysznicem myją się w ciemnych okularach,aby nie widzieć grzesznego ciała?
Dają buziaka dopiero po trzeciej randce,a do alkowy wpuszczają po ślubie?Za dużo Disneya,moja droga.
"Ciekawe czy w życiu prywatnym tez jest taka?":DDDDD To najbardziej mnie bawi:D Taak,a Christian Bale ubiera się codziennie w kostium Batmana i śpi do góry nogami.TO JEST KINO!!!!Wybudziłaś się ze śpiączki po 100-stu latach??Nie ogarniasz rzeczywistości???

llama77

Należą Ci się TAK wielkie brawa za ten post... :D

ziemko_2

Aktorka ma za zadanie zagrać każdą rolę nawet role prostytutek i nie świadczy czy ma talent czy nie Juliette ma go ogrom a do tego niebywałą charyzmę i uwłaczające dla niej jest łatka grała tylko dziwki. Nie! Grała zagubione, porzucone nastolatki jak w filmie Za młoda by umrzeć czy w Kalifornii, socjopatkę w Urodzonych mordercach , prostytutkę zagrała w filmie Dziwne dni, ale nie byłaby sobą gdyby nie pokazała innego talentu wokalnego, upośledzoną w Gorszej siostrze. Juliette nie bała się wyzwań i grała mocne role a nie przesłodzone panienki bo takie role nie rozwijają warsztatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones