Juliette LewisI

Juliette Lake Lewis

7,5
18 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Lewis

Widziałem jakiś koncert Hard core'owy i zacząłem się przypatrywać wokalistce,wydała mi się bardzo znajoma,pomyślałem kurcze jest strasznie podobna do Juliette i co się okazało po koncercie?-to była właśnie Juliette Lewis.Ale głos ma fatalny:-)))

Draven_81

Ten zespół nazywa się Juliette and the Licks. I nie zgodze się z Tobą, że śpiewa fatalnie. Jak dla mnie całkiem znośnie. :)

Draven_81

No spiewa :) tak przy okazji to bedzie mozna podziwiac ja i zespol w polsce, a mianowicie w Warszawie 4 listopada.

Elly_2

Nie będzie można ich podziwiać bo nie przyjadą, przynajmniej nie 4 listopada...ale poczekamy

Draven_81

juliette and the licks kopie dupe.. i spiewa wysmienicie.. naprawde zajebisty zespol.. a zastanawia mnie gdzie slyszysz w tym hc... bo jak dl amnie daleko im do tego gatunku...

Izek_fajny_jest

draven ,weź ty się puknij ,za czym coś napiszesz , , nie grają hardcora jakbyś chciał wiedzieć

Draven_81

buhahaha harcore, Ty naprawde nie wiesz co to jest XD a co do the licks, to owszem, fajny zespol.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones