Juliette LewisI

Juliette Lake Lewis

7,5
18 460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Lewis

Miło będzie ją ujrzeć na dużej scenie na Woodzie w 2009 roku. Zwłaszcza że to pozytywnie zakręcona dziewczyna z całkiem niezła muzyką :).

salimelimelion

Skąd taki pomysł, że ona bądź zespół będą na PW?

Redrum

Wystarczy zajrzeć na stronę PW http://www.wosp.org.pl/przystanek/2009/index.php/15/2
Zagra z zespołem The New Romantics ;)

horendal

No teraz też już wiem, ale w Kwietniu wchodziłam i nie widziaam owej nowinki;)
Teraz to już Woodstock się zapowiada fenomenalnie - jak dla mnie ;)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Redrum

Lubie ja jako aktorke, super ze zaspiewa :) Niedlugo Woodstock, wiec do zobaczenia ludzie :)

postarali sie w tym roku.. Guano Apes i Juliette :)))

Sigerson

Wszystkich fanów Juliette Lewis i jej projektów muzycznych zapraszam na nowo powstałe polskie forum: http://www.juliette-lewis-music.pun.pl - trzeba je rozkręcić. Pozdrawiam.

Redrum

i jak wrazenia po woodstock? :P ja sie zajebiscie bawilam.

Sigerson

Czasem mysle że jestem za stary na tą imprezę ale po raz dziesiąty wybawiłem się za cały rok i nie mogę doczekać się kolejnej edycji ;)

salimelimelion

Była świetna!!! A cały Woodstock znakomity! Genialnie się bawiłam :D już nie mogę się doczekać kolejnego! :D

Canis_Luna

świetny koncert na Woodstocku. Bardzo mi się podobało. Mam nadzieję, że dostanie złotego bączka i znowu wystąpi

cHrzanek

A ja mam nadzieję, że teraz będzie koncert w jakimś zamkniętym pomieszczeniu, z biletami etc, bo mam wrażenie, że fajniejszy klimat będzie.
Woodstock jest niezły, ale Ci wszyscy ludzie, którzy sie rzucają na Ciebie i mają wszystko gdzieś - bo tacy też są - strasznie mnie wkur*iają - może się zestarzałam, ale kilka lat temu na widziałam takiego chamstwa a PW...
Scena była za daleko, dlatego teraz dla odmiany czekam na jakiś koncert w Wawie bądź Katowicach :) Pozdrawiam.

Redrum

buahaha to rzucanie się na siebie nazywa się POGO i właśnie tak powinno być na takich koncertach, swoją drogą koncert byś świetny :) a jeśli masz ochote na koncert siedzący to proponuje ... Budke Suflera XD.... Bilety? Db, że są jeszcze takie miejsca jak Woddstock, gdzie nie wszystko przelicza się na kase...

Redrum

Rozwaliłaś mnie, szczerze powiem. Jak nie chcesz "pogować", to nie stajesz pod sceną, tyle.

salimelimelion

Zgadzam się z większością moich przedmówców. Kiedy dowiedziałam się, że ma być J. Lewis na woodstockowej scenie, nie mogłam się wręcz doczekać, a jej występ traktowałam jako najjaśniejszy punkt podczas całego zeszłorocznego Przystanku!! Zakochałam się w niej jako aktorce, po rewelacyjnej, moim zdaniem roli w "Urodzonych mordercach", ale to co zobaczyłam na scenie przerosło moje największe oczekiwania:D Jak burza wleciała na scenę, skakała, tańczyła, szalała, kładła się na "podłogę"... Wulkan energii i bardzo dobra dawka amerykańskiego punk rocka:D Po powrocie z Woodstocku, codziennie słuchałam "you speaking my language (baby)". Jeśli ktoś ceni tą aktorkę, a nie miał okazji zobaczyć jej w akcji na scenie, polecam teledysk do w/w kawałka...:D

darpietrz

Urodzeni mordercy !!!!!!!!!!!!!!!!!1 sam sie w niej zakochałem po tym filmie no i moze po co gryzie , strasznie załuje ze nie mogłem byc na woodstoku i jej posłuchac i zobaczyc ,no ale moze kiedy indziej mi sie uda ,zazdroszcze:)!!!!!!!

darpietrz

Eeee, koncert na Woodzie wcale nie był dobry. Jestem fanką Juliette, od strony aktorskiej jak i muzycznej, już bardzo długo, i uważam, że z The new Romantics to je klapa. Proponuję zajrzeć na YouTube i oglądnąć sobie Juliette w akcji razem z The Licks - to dopiero jest czad. The New Romantics - ciepłe kluchy jak dla mnie.

http://www.youtube.com/watch?v=OqBBevHOcHI

mexicola

na woodzie zagrała właśnie z the licks :)

Kate_Sasasajkopat

na Woodzie zagrała z The new Romantics. Grali też piosenki Juliette and the licks :)

cHrzanek

A na liście woodstockowych zespołów była wpisana jako JL & the licks :) to się chyba walneli :p

salimelimelion

Wczoraj był koncert Juliette w Łodzi, na Targowa Street Festival! Ona jest niesamowita... Mimo, że nie było bardzo dużej publiki, ona i tak wszystkich rozbujała i zaraziła swoim ogniem. Była niesamowita! Od wejścia na scenę do zejścia - cała naładowana energią i profesjonalna!
I mimo, że zwykle tego nie robię, poprosiłam o jej podpis -po koncercie ( załapałam się do grupki nielicznych, którym zdążyła coś skrobnąć).
Także Juliette ROCKS!

salimelimelion

Fakt. Nie widziałem jej na scenie, ale widziałem jak wjeżdżała autobusem z ekipą na pole (Kostrzyn 2009r.)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones