Satyajit Ray

8,7
371 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Satyajit Ray

Czy oprócz trylogii Apu istnieją polskie wersje(lektor bądź napisy, choć w sumie z dubbingiem też nie pogardze) filmów tego pana ?

_Bunuel_

Pod koniec stycznia na TVP Kultura emitowany będzie Idol i Samotna kobieta, w cyklu filmy Satyajty Raya, więc może poza tym coś jeszcze puszczą.

matimat17

no, no, spore zaskoczenie, bo ostatnio TVP Kultura głównie "odgrzewała kotlety". Jutro o 14.25 "Nakarmić kruki" (leciał już w tamtym roku), po nim "Żyć" (tak samo) a o 20.20 wstęp i "Samotna kobieta", na którą się właśnie najbardziej nastawiałem z filmów Raya. szkoda tylko, że na tej stacji nie ma napisów; pewnie będzie czytał Paweł Straszewski a on się akurat do takich filmów nadaje. "Idol" za tydzień o tej samej porze.

_Bunuel_

Piątki póki co szykują się ciekawie. Po filmach Raya kultura zapoda cykl Amerykańskie kino nieme. Za to już niedługo nieemitowane wcześniej filmy Pasoliniego , w tym także Salo.

matimat17

piątki to niestety najgorszy dzień bo albo się wyjeżdza albo imprezuje, no ale dobrze, że idzie jakiś powiew świeżości w tej telewizji bo w 2015 roku puszczali co jakiś czas te same filmy. Salo widziałem w kinie, więc w tv już raczej na mnie nie zrobi wrażenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones