PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807020}

To wiem na pewno

I Know This Much Is True
7,9 9 504
oceny
7,9 10 1 9504
7,6 11
ocen krytyków
To wiem na pewno
powrót do forum serialu To wiem na pewno

Rasowy prawdziwy dramat!

ocenił(a) serial na 7

Ostatni odcinek pięknie wyjaśił i zakończył sezon. Po obejrzeniu tego serialu upewniłam się w przekonaniu, że całe nasze dzieciństwo ma wpływ na naszą przyszłość. To jakim człowiekiem będziemy, jakich będziemy dokonywać życiowych wyborów z kim się zwiążemy itd. Jest to dla mnie przerażające bo rodziny sobie nie wybieramy!!!! Jedynie to co możemy zrobić (i to na szczęście było powiedziane w ostatnim odcinku) to pracować nad sobą i próbować spojrzeć na swoją przeszłość w inny sposób, bardziej łagodnie, pamiętając, że każdy człowiek dźwiga swoje brzemię z dzieciństwa. Wiem, że to bywa czasem bardzo trudne, ale zawsze należy próbować zrozumieć drugiego człowieka. Pielęgnowanie w sobie nienawiści zabije nas od środka! Pamiętajmy mamy tylko jedno życie niech ta złość nie odbierze nam radości, szczęścia i miłości. Życie tak szybko przemija! Pozdrawiam.

sylsob1

Prawie orgazmu dostałaś przy serialu ocenionym na 6. Ciekawe co się wydarzy jak zobaczysz coś dobrego np Kompanię Braci.

ocenił(a) serial na 7
Bartus0077

Po ostatnim odcinku zmieniłam na 7 bo dobrze podsumował całość. Kompanię braci nie obejrzę bo nie lubię tej tematyki! Orgazmu dostałam jak obejrzałam serial Forbrydelsen, Most nad Sundem, Sieden, K-PAX, pierwszy sezon Grzesznicy, polski serial Glina, Bez Tajemnic, Ray Donovan, House of Cards... i wiele innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones