PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10700}

Gorsza siostra

The Other Sister
7,0 1 718
ocen
7,0 10 1 1718
Gorsza siostra
powrót do forum filmu Gorsza siostra

nie dla mnie

użytkownik usunięty

nawet dobry film ale chyba nie nadaję się do oglądania filmów o niepełnosprawnych umysłowo, jak dla mnie to całe uczucie między Carlą i Danielem było takie trochę.. zwłaszcza ta scena z Dniem Dziękczynienia gdzie Ribisi skojarzył mi się z niewyżytym zboczeńcem który już nie mógł się doczekać aż Juliette się rozbierze(nic nie poradzę na to ;P), i w ogóle ten ich seks był taki nieporadny, jak dwojga dzieci i to wyjątkowo niedorobionych :P nie odmawiam nikomu prawa do tego ale aż przykro było patrzeć. natomiast Diane Keaton miała fajną rolę chociąż też trochę podaną za mało subtelnie no ale niech będzie.
żeby nie było że jestem jakaś uprzedzona to Jestem Sam bardzo mi się podobało (chociaż gdyby nie ta stara baba to też nie dałabym mu opieki nad dzieckiem :P), było z większym wdziękiem nakręcone imho

shirley_b dziwie sie ze tak to odebralas, mam nadzieje ze twój pierwszy raz nie bedzie "taki nieporadny" a twój chlopak bedzie gentelmenem i w ogóle wszystko bedzie pieknie jak na romantycznych filmach. Powodzenia!

ocenił(a) film na 5

Ja też się chyba nie nadaje do oglądania filmów o takiej tematyce :/ Film nie dał mi żadnej przyjemności z oglądania. (obejrzałam do końca żeby wyrobić sobie opinie)

ocenił(a) film na 10
Kitsune_4

Nikt z nas nie zrozumie tematyki tego i tym podobnych filmów ale uważam że każdy powinien takie filmy oglądać nie zależnie od stanu zdrowia czy wrażliwości inna sprawą jest to jak kto to odbierze .....Dla mnie świetny film bardzo wzruszający i fantastycznie ,że powstał... oby takich filmów było coraz więcej film nie dla wszystkich jak widać!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones