Geoffrey LewisI

7,0
1 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geoffrey Lewis
Ruben_fw

R.I.P. Szkoda, naprawdę szkoda.

Ruben_fw

Smutne, biorac pod uwage, iz 79 lat to nie jest jeszcze taki 'naturalny' wiek do umierania. A najsmutniejsze jest to, ze wedlug filmwebu on nadal zyje i skonczyl juz 80-ke... Dodalem date jego smierci ale nikt nie poprawil.

Bruce_Lee

Dodales w kwietniu ja mysle zo to zostanie zaakceptowane jak beda sprawdzac z kwietnia .Ja tez dodalem kilka dat smierc a nawet brakujace daty urodzin i trzeba cierpliwie czekac.

Bruce_Lee

I długo pożył.

Bruce_Lee

To co mieć prawie 8 dych to dla cb mało?!?...wiadomo są aktorzy co i ponad 90 lat i więcej żyją..no ale ludzie nieroszmieszajcie mnie haha

Ruben_fw

To prykre. Jest wspaniały w "Tango i Cash" i "Desperatach". Po prostu wspaniały.

AutorAutor

A no przykre choc i tak dozył sedziwego wieku.

Ruben_fw

Już 10 miesięcy minęło i wciąż nie poprawione.

AutorAutor

Niedługo będą dwa lata od śmierci... Może to dziwne, ale jakoś czułem sympatię do tego aktora. Wydawał się sympatyczny i mimo iż nie był jakąś pierwszoplanową postacią z reguły to wzbudzał pozytywne odczucia. Czytałem gdzieś, że wiele lat należał do sekty scjentologów... Niemniej jednak wielka szkoda, że odszedł...

AutorAutor

ja go pamiętam z

Każdy sposób jest dobry
Jak tylko potrafisz z Clintem
Drzewo Jozowego
Podwójne uderzenie
seriale :MacGayver ,Drużyna A

Ruben_fw

Nie ma czegos takiego że umiera sie z przyczyn natiralnych.
Albo nawala serce albo mózg albo inny organ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones