PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850219}
7,0 4 604
oceny
7,0 10 1 4604
6,9 7
ocen krytyków
Yellowjackets
powrót do forum serialu Yellowjackets

kanibale ze sraczką

użytkownik usunięty

Nie żebym był nienawistnikiem który nie lubi postmodernistycznych przekładańców. Fajny pomysł połączyć nastolatki z surwiwalem, kanibalizmem i odrobiną horroru. OK. Ale to wymaga żelaznego planu scenariuszowego i jakiejś wiążącej wszystko metaopowieści jak w "Bones and All". Ktoś gdzies napisał/a że tu jest idealny balans pomiedzy przeszłościa a współczesną cześcią. Może w pierwszej serii, choć grające dorosłe wersje aktorki sa na maxa irytujące i zupełnie nie buduja psychologii postaci. Efekt jest taki że młodsze wersje walczace o życie wydają się dojrzalsze niż ich późniejsze wcielenia. To jest apsychologiczne - możemy zgłupiec z demencji ale po takich doświadczeniach nie staniemy się wesołą mamuśką czy humorystyczną detektywką. Drugi sezon (4 odcinki obejrzane) już mnie po prostu przestał interesować. W ostatnim obejrzanym odcinku przewijałem wszystko poza historią w lesie. Ta potrawa składa się z randomowo pomielonych składnikow co wiadomo jak się kończy.

ocenił(a) serial na 5

Wszystko było fajnym pomysłem,ale tylko w 1 sezonie.Już nawet pod koniec tego 1 sezonu wszystko zaczęło się psuć.A 2 sezon to już w ogóle nuda.Obejrzałem chyba 4 odcinki i przestałem oglądać,bo już nawet ciekawości nie było,co będzie dalej w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones